Adient Żory

Produkcja pianki poliuretanowej do foteli

Mamy 15 lat doświadczenia na rynku w unikalnym procesie wytwarzania pianki – działamy nieustannie od 2007 roku i dążymy do ciągłego rozwoju. Wytwarzamy 370 rodzajów pianki, która gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas podróży.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które krzewi kulturę organizacyjną opartą na szacunku, lojalności, uczciwości i zaangażowaniu. Zwracamy uwagę, aby każdy kandydat podzielał nasze wartości, ponieważ wspólnie chcemy ulepszać nasze działania.

Jako zakład produkcyjny możemy poszczycić się zastosowaniem najnowszych technologii oraz automatyzacji procesów z wykorzystaniem rozwiązań z obszaru robotyki. Zatrudniamy łącznie 470 osób – zarówno w obszarze produkcji, jak i w ramach działów okołoprodukcyjnych. Za każdym razem – bez względu na specyfikę stanowiska czy dział – stawiamy na współpracę, otwartość i poszanowanie różnorodności w zespole. Działamy odpowiedzialnie w ramach przejrzystych zasad.

W Adient w Żorach stawiamy także na młode osoby, które wkraczają na rynek pracy i chcą się rozwijać. Jako pracodawca chętnie inwestujemy w ich rozwój dając im konkretne możliwości i wyzwania m.in. w ramach 3-miesięcznych płatnych staży absolwenckich z takich obszarów, jak: Jakość, Utrzymanie Ruchu, Narzędziownia, Logistyka, Finanse, Nowe Uruchomienia czy HR.

Posiadanie certyfikatu Top Employer 2024 świadczy o naszym zaangażowaniu w tworzenie lepszego środowiska pracy poprzez wdrażanie wysokich standardów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i praktyk HR.

Adient Foam Poland Sp. Z o.o.
ul. Wygoda 6
44-240 Żory

Telefon: +48 32 776 12 00