Bratislavské biznis centrum (založené v r. 2007) v srdci historickej časti hlavného mesta je pre Adient strategické. Je jedným z regionálnych centier spoločnosti, zamerané najmä na poskytovanie globálnych finančných služieb. V moderných priestoroch centra pracuje na rôznych pozíciách viac ako 700 zamestnancov. Okrem účtovníkov a finančníkov v našom centre nájdete profesionálov z oblasti ľudských zdrojov, informačných technológií, nákupu, predaja, podpory biznis jednotiek (BUs) a mnohých ďalších profesií. Svoje služby poskytuje biznis centrum výrobným závodom a ostatným prevádzkam na Slovensku, ale aj v ďalších 29 krajinách v Európe, Amerike, Ázii a Afrike.

Priestory centra prešli v roku 2017 výraznou rekonštrukciou a noví kolegovia sa môžu tešiť z krajších, trendovejších priestorov, ktorých súčasťou je aj Showroom pre formálne stretnutia zamestnancov.

Bratislavský tím je hrdý na svoj prístup k ekológii a udržateľnosti. Zelený tím zamestnancov sa venuje zlepšovaniu interných procesov a vzdelávaniu kolegov v oblasti udržateľnosti. Centrum podporuje svojich zamestnancov k ekologickému dochádzaniu do práce a k triedeniu odpadu od plastov až po zubné kefky či drobný elektro odpad. Na streche centra sa nachádza včelí úľ, v priestoroch nájdete aj živé átrium alebo komunitnú záhradku pre pestovateľov.

Hľadáme kolegov, ktorí sa spolu s nami budú podieľať na tvorbe mobility budúcnosti. Svojou prácou budú podporovať výrobu autosedadiel pre popredné svetové značky a stanú sa súčasťou komunity Starého mesta. Spolu budeme naďalej prispievať k tomu, aby Bratislava bola živým, pulzujúcim miestom.

Adient Slovakia s. r. o.
Štúrova 4
811 02 Bratislava

Účtovná závierka k 30. septembru 2022