Adient Świebodzin

Produkcja metalowych struktur i mechanizmów foteli

Adient Poland Oddział w Świebodzinie działa od 2000 roku. Specjalizujemy się w produkcji metalowych struktur oraz oparć samochodowych do siedzeń 2. oraz 3. rzędu w autach osobowych. Wykonujemy także prowadnice oraz inne mechanizmy mobilne wykorzystywane w siedzeniach, m.in.: dźwignie, regulatory położenia, zamki. Nasz proces produkcji obejmuje kilka etapów, tj. montaż ręczny, montaż automatyczny, zrobotyzowane spawanie laserowe oraz spawanie ręczne, zgrzewanie oraz nitowanie. Realizujemy także prace lakiernicze w ramach linii KTL. Na terenie zakładu w Świebodzinie posiadamy własny magazyn logistyczny.

Zatrudniamy ponad 1000 osób i jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Jako marka pracodawcy jesteśmy laureatem Top Employer 2024.

Angażujemy się społecznie – pomagamy miejscowym organizacjom w ramach zbiórek pracowniczych i wolontariatu. Nasi pracownicy realizują się także poprzez sport – wspieramy rowerzystów i biegaczy. Wspólnie celebrujemy też ważne momenty w życiu pracowników – narodziny dziecka, czy przejście na emeryturę.

Adient Poland Sp. z o. o.
ul. Zachodnia 78
66-200 Świebodzin

Telefon: +48 68 38 20 433