Adient Świebodzin

Produkcja metalowych struktur i mechanizmów foteli

Zakład w Świebodzinie działa od 2000 roku. Naszą specjalizacją są metalowe struktury oraz oparcia siedzeń 2. i 3. rzędu do samochodów osobowych, prowadnice (szyny) foteli oraz mechanizmy mobilne (dźwignie, regulatory położenia, zamki).

Produkty ze Świebodzina znajdziesz w takich samochodach jak Volkswagen, Skoda, Porsche, Audi czy Lamborghini.

Nasze procesy technologiczne obejmują montaż ręczny i automatyczny, zrobotyzowane spawanie laserowe, spawanie ręczne, zgrzewanie i nitowanie. Dysponujemy także linią lakierniczą KTL. Nasz magazyn logistyczny jest wyposażony w system regałów półautomatycznych.

Zatrudniamy blisko 1800 osób i jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Na produkcji oraz w działach wspomagających pracujemy w systemie 3-zmianowym. Z kolei pracownicy biurowi mają możliwość elastycznego wejścia do pracy. Osoby zatrudnione w Adient mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie, a także bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. stołówkę z dofinansowaniem, karnety na siłownię, basen i kino, dofinansowane ubezpieczenie zdrowotne oraz atrakcyjną stawkę ubezpieczenia grupowego. Dla dojeżdżających pracowników oferujemy bezpłatny transport z wybranych lokalizacji (Świebodzin, Międzyrzecz, Sulechów) lub dopłaty do dojazdów.

Wśród kandydatów do pracy szukamy osób, które posiadają określone cechy i umiejętności pożądane w branży motoryzacyjnej. Pracownicy produkcji muszą posiadać zdolności manualne i być zorientowani na szczegół. Istotna jest motywacja do pracy oraz chęć nauki, ponieważ stwarzamy szerokie pole do awansu. Zarówno w strukturach produkcji, jak i innych działów. Wiele osób pracujących na różnych stanowiskach w zakładzie zaczynało swoją przygodę z firmą od stanowiska montera. Dzisiaj są specjalistami lub pełnią funkcje liderskie w różnych działach.

Największą wartością Adient są nasi pracownicy. Chcesz zostać jednym z nich? Zapraszamy!

Adient Poland Sp. z o. o.
ul. Zachodnia 78
66-200 Świebodzin

Telefon: +48 68 38 20 433