Adient Skarbimierz

Produkcja metalowych struktur i mechanizmów foteli

Początki Adient w Skarbimierzu sięgają roku 2008, kiedy to w lutym powstał pierwszy nasz zakład pod nazwą Keiper. Dwa lata później firma została przejęta przez amerykański koncern Johnson Control,
a od roku 2016 ponownie zmieniła nazwę i od tego momentu zaczęła funkcjonować jako Adient Poland Oddział Metal w Skarbimierzu.

Od samego początku w naszym oddziale realizowana jest produkcja struktur metalowych oraz prowadnic do foteli samochodowych. Obecnie zajmujemy się wytwarzaniem szkieletów siedzisk samochodowych i wszystkich mechanizmów, jakie są w nich wykorzystywane.

Nasz proces produkcyjny podzielony jest na poszczególne etapy takie, jak:

 • montaż,
 • spawalnie
 • lakierowanie. Części produkowane w Adient w Skarbimierzu trafiają do wielu prestiżowych Klientów m.in. BMW, Volvo, Opel, Toyota, Ford, Recaro oraz Daimler.

Sprawdź, z jakich benefitów dofinansowanych przez firmę, mogą korzystać nasi pracownicy.

Ubezpieczenie Grupowe UNIQA

Grupowe ubezpieczenie UNIQA to zabezpieczenie dla Ciebie oraz członków rodziny. Dzięki posiadaniu takiego ubezpieczenia, zyskasz poczucie stabilności i bezpieczeństwa oraz wsparcie finansowe w wyniku nieprzewidzianych wydarzeń.

Ubezpieczenie Zdrowotne MEDICOVER

Medicover zapewnia szeroki zakres usług opieki zdrowotnej na kilku poziomach: w ramach opieki ambulatoryjnej i specjalistycznej, umożliwiając korzystanie z sieci szpitali, laboratoriów oraz punktów pobrań krwi. Jako pracownik korzystający z tego ubezpieczenia, umówisz wizyty w dogodnych dla Ciebie terminach korzystając z aplikacji lub infolinii. Poza standardową wizytą w placówce, będziesz mieć dostęp do szerokiego zakresu usług telemedycznych np. formie teleporady lub czatu.

Karta MultiSport

Kochasz sport i ćwiczysz codziennie? A może zależy Ci na systematycznych treningach? Wybierz kartę MultiSport dopasowaną do swoich potrzeb i stylu życia – a my jako Twój pracodawca zapewnimy Ci dofinansowanie do takiej karty.

 • Karta podstawowa:
  • MultiSport Plus – karta dla wszystkich, którzy kochają ruch! Umożliwia korzystanie z ponad 4000 obiektów nawet kilka razy dziennie.
 • Karta dodatkowa:
  • MultiSport Student – wyjątkowa karta dla studentów i uczniów między 15 a 26 rokiem życia.
  • MultiSport Senior – karta stworzona z myślą o osobach powyżej 60 roku życia.
  • MultiSport Kids – karta dla małych miłośników aktywności! Z kartą MultiSport Kids Twoje dziecko może spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, w parku linowym, sali zabaw, podczas sztuk walki, tańców oraz na basenie i lodowisku.

Adient Poland Sp. z o. o.
Oddział Metal w Skarbimierzu
ul. Motoryzacyjna 1
49-318 Skarbimierz-Osiedle

Telefon: +48 77 400 96 00