Adient Skarbimierz

Produkcja metalowych struktur i mechanizmów foteli

Początki Adient w Skarbimierzu sięgają roku 2008, kiedy to w lutym powstał pierwszy nasz zakład pod nazwą Keiper. Dwa lata później firma została przejęta przez amerykański koncern Johnson Control, a od roku 2016 ponownie zmieniła nazwę i od tego momentu zaczęła funkcjonować jako Adient Poland Oddział Metal w Skarbimierzu. Nasze produkty trafiają do tak prestiżowych klientów, jak m.in.: Volvo, BMW, Daimler, Opel, Toyota Boshoku, Forvia, Lear.

Od samego początku w naszym oddziale realizowana jest produkcja struktur metalowych oraz prowadnic do foteli samochodowych. Obecnie zajmujemy się wytwarzaniem szkieletów siedzisk samochodowych i wszystkich mechanizmów, jakie są w nich wykorzystywane.

Jako marka pracodawcy jesteśmy laureatem Top Employer 2024 i dbamy o wysokie standardy związane z polityką HR i dobrymi praktykami w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Dokładamy wszelkich starań, aby wykreować przyjazne i bezpieczne środowisko pracy, które będzie stwarzać konkretne możliwości rozwoju. Oferujemy pracę zarówno o charakterze fizycznym, jak i biurowym.

Adient Poland Sp. z o. o.
Oddział Metal w Skarbimierzu
ul. Motoryzacyjna 1
49-318 Skarbimierz-Osiedle

Telefon: +48 77 400 96 00

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskowego oraz BHP