Skarbimierz CV

Produkcja kompletnych foteli do pojazdów ciężarowych

Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu stał się odrębna jednostką firmy ADIENT we wrześniu 2016r.

Aktualnie Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu jest producentem kompletnych foteli do samochodów ciężarowych i dostarcza je dla najbardziej uznanych marek tj. SCANIA, RENAULT, MAN. 

Mając na uwadze zapewnienie swoim klientom produktów spełniających wszelkie wymagania, realizujemy swoją działalność w oparciu o koncepcję zrównoważonego rozwoju: stosujemy nowoczesne technologie, które poprawiają jakość wyrobów, poprawiają stan BHP oraz minimalizują negatywny wpływ na środowisko

Zakład wytwarza w systemie Just-In-Time lub Just-In-Sequence
w systemie 2-zmianowym a od wiosny 2020, w związku ze zwiększeniem produkcji, uruchomiona zostanie 3 zmiana. Aktualnie w Oddziale Commercial Seating w Skarbimierzu ogółem zatrudnionych jest ok. 300 pracowników a w perspektywie kilku lat stan zatrudnienia wzrośnie nawet do 600 osób.

Pracownicy produkcyjni i okołoprodukcyjni aktywnie angażują się w procesy usprawnień wpływających na poprawę ich warunków pracy poprzez sprawnie funkcjonujący system zespołów HPT (High Performance Team) – czyli Zespołów Wysokiej Wydajności. Inicjują oni również szereg akcji charytatywnych, sportowych oraz środowiskowych włączając i edukując poprzez zabawę również swoje dzieci.

Adient Poland Sp. z o.o.
Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu
ul. Motoryzacyjna 1
49-318 Skarbimierz-Osiedle

rekrutacja.skarbimierz@adient.com