Skarbimierz CV

Produkcja kompletnych foteli do pojazdów ciężarowych

Jesteśmy jedynym zakładzie Adient w Europie, który produkuje fotele do samochodów ciężarowych.

Jako marka pracodawcy jesteśmy laureatem Top Employer 2024 i dbamy o wysokie standardy związane z polityką HR i dobrymi praktykami w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Z myślą o naszych pracownikach realizujemy szereg inicjatyw, których celem jest budowanie zaangażowania, pobudzanie inicjatyw i kreowanie przyjaznej atmosfery w miejscu pracy. Angażujemy się w działania charytatywne, sportowe i pamiętamy o dzieciach naszych współpracowników. Troska o ludzi to ważny element naszego funkcjonowania – bez ich zaangażowania nie moglibyśmy zaoferować klientom produktów o najwyższej jakości.

Każdego dnia dokładamy starań, aby praca zespołu Adient Commercial Seating była realizowana w sposób profesjonalny i bezpieczny. Dbamy o nasze relacje, wzajemny szacunek i cenimy różnorodność – w tym celu wdrażamy Wizję i Misję Diversity Equity Inclusion.

Oferujemy pracę zarówno w obszarze produkcyjnym, jak i biurowym. W ostatnich latach intensywnie się rozwijamy, czego efektem było wyprodukowanie milionowego fotela.

Adient Poland Sp. z o.o.
Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu
ul. Motoryzacyjna 1
49-318 Skarbimierz-Osiedle

rekrutacja.skarbimierz@adient.com

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskowego oraz BHP