Adient Siemianowice

Produkcja metalowych struktur i mechanizmów foteli

Zakład w Siemianowicach Śląskich powstał w 2006 roku, zaś w 2018 roku uruchomiliśmy produkcję na naszej drugiej hali produkcyjnej. Zajmujemy się produkcją metalowych struktur i mechanizmów do foteli samochodowych dla niemal wszystkich największych producentów samochodowych na całym świecie.

Nowoczesne konstrukcje stalowe i mechanizmy struktur foteli samochodowych powstają dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w obszarach tłoczenia stali, spawania laserowego, lakierowania kataforetycznego oraz różnorodnych procesów montażu.

Wierzymy, że nasza firma może mieć wpływ na kształcenie zawodowe w regionie. Dlatego też aktywnie współpracujemy z uczelniami, technikami, a także szkołami branżowymi w regionie. W jednej z nich mamy własne klasy patronackie od paru lat.

Obecnie w naszych dwóch halach produkcyjnych zatrudnienie znajduje 2000 pracowników. To dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i wysiłkowi włożonemu w codzienną pracę, możemy dostarczać najwyższej jakości komponenty dla największych marek samochodowych na świecie już od 17 lat!

Dobra atmosfera i stabilne zatrudnienie sprawiły, że otrzymaliśmy to wyjątkowe wyróżnienie – tytuł Top Employer 2024. Świadczy ono o tym, że jesteśmy dobrym i bezpiecznym miejscem pracy.

Adient Seating Poland Sp. z o.o.
ul. Krupanka 93
41-100 Siemianowice Śląskie
Poland

+48 32 764 70 10