Adient Siemianowice

Produkcja metalowych struktur i mechanizmów foteli

Zakład w Siemianowicach Śląskich powstał w 2006 roku, zaś w 2018 roku uruchomiliśmy produkcję w drugiej hali produkcyjnej. W naszych dwóch halach produkcyjnych w Siemianowicach Śląskich zajmujemy się produkcją metalowych struktur i mechanizmów do foteli samochodowych. W halach mieszczą się główne wydziały produkcyjne: tłocznia i narzędziownia, lakiernia oraz spawalnie i montaże. Nowoczesne konstrukcje stalowe i mechanizmy struktur foteli samochodowych powstają dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w obszarach tłoczenia stali, spawania laserowego, lakierowania kataforetycznego oraz różnorodnych procesów montażu na stanowiskach ręcznych, półautomatycznych jak i w pełni zautomatyzowanych. Obecnie produkujemy części metalowe do siedzisk oraz prowadnice dla niemal wszystkich największych producentów samochodowych na świecie.

Adient tworzą ludzie, a konkretnie 2200 naszych pracowników. To dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i wysiłkowi włożonemu w codzienną pracę, możemy dostarczać najwyższej jakości komponenty dla największych marek samochodowych na świecie już od 13 lat!

Pracujemy w systemie 3 zmianowym oraz 4 zmianowym na wydziale tłoczni, narzędziowni, utrzymania ruchu czy lakierni. Pracownikom administracyjnym proponujemy z kolei elastyczny czas pracy. W Adient w Siemianowicach wychodzimy z założenia, że w „rodzinie siła”. Dlatego też to właśnie do nich kierujemy liczne wydarzenia typu: Dzień Rodzinny, Mikołaj, Eko-Haloween i inne. Mamy również swój program referencyjny 500+ Cieszy nas fakt, że wielu naszych pracowników rekomenduje nas swoim znajomym, dzieciom, sąsiadom jako wiarygodnego i dobrego Pracodawcę. Wierzymy, że nasza firma może mieć wpływ na kształcenie zawodowe w regionie. Dlatego też aktywnie wspieramy technika i szkoły branżowe. Chętnie dzielimy się cenną wiedzą w trakcie praktyk zawodowych. Jesteśmy pewni, że nasz zespół tworzy dla stażystów i absolwentów doskonałe środowisko w którym można zdobywać cenną wiedzę i umiejętności praktyczne, tak ważne w przemyśle samochodowym jak i poza nim.

Adient Seating Poland Sp. z o.o.
ul. Krupanka 93
41-100 Siemianowice Śląskie
Poland

+48 32 764 70 10