Adient Bieruń

Produkcja kompletnych foteli do pojazdów samochodowych

Gotowość do działania i zaangażowanie stanowią dla nas ważne kryterium podczas zatrudniania kolejnych osób do współpracy w naszym zakładzie w Bieruniu. Jako firma stwarzamy szerokie spektrum możliwości oraz rozwoju, dlatego liczy się dla nas otwartość na naukę oraz gotowość do doskonalenia zawodowego.

W zakładzie w Bieruniu, który należy do grupy produktowej Complete Seat/JIT, produkowane są kompletne zestawy siedzeń, które można znaleźć między innymi w samochodach: Fiat, Opel, Lancia, Jeep, Citroen DS. Zatrudniamy blisko 400 osób, które pracują zarówno przy bezpośredniej produkcji jak i w działach pomocniczych: jakość, utrzymanie ruchu, logistyka oraz administracja. Pracownicy biurowi pracują w ramach elastycznego czasu pracy oraz mają możliwość realizacji zadań zdalnie. Jako firma odpowiedzialna społecznie, czujemy się zobowiązani do troski o lokalną społeczność Bierunia i okolic, dlatego w ramach programów wolontariackich angażujemy się w liczne akcje na rzecz społeczności i środowiska. Co roku wpieramy Szlachetną Paczkę a od 2021r. działamy jako partner lokalnego biegu Perła Paprocan, podczas którego już po raz trzeci odbywa się nasz zakładowy bieg Adient Run. Działania te mają odzwierciedlenie w nagrodach i wyróżnieniach. Od 2010 zakład Adient w Bieruniu bierze udział w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play” nieprzerwanie odbierając nagrodę i tytuł (wyłączając przerwę w latach 2020-2022 wywołaną przez covid oraz zmiany organizacyjne)

Dodatkowo w 2024r. Adient zdobył certyfikat Top Employer Polska 2024, Top Employer Europe 2024.

Firma została także doceniona przez Państwową Inspekcję Pracy, która uhonorowała ją nagrodą „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” przyznawaną za realizację najwyższych standardów w zakresie organizacji bezpiecznego środowiska pracy.

Szukasz pracy jako Operator Produkcji? W Adient Bieruń poznasz każdy etap produkcji foteli samochodowych. Dołącz do zgranego zespołu i zyskaj stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu, atrakcyjne wynagrodzenie, liczne premie oraz benefity.

Napisz do nas i wyślij swoje CV: bierun-rekrutacja@adient.com

Adient Seating Poland sp. z o.o.
Oddział Bieruń
ul. Świerczyniecka 7
43-150 Bieruń

Fax: +48 32 325 33 13

Telefon: +48 32 325 33 10